ALS80G683NW100
MFR.Part #
ALS80G683NW100
JLCPCB Part #
C1616469
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 169mm 28.4A@10kHz 31.8mm 68000uF 77mm 9000hrs@105℃ 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS