ALS80C752MF250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS80C752MF250
JLCPCB Part #
C1616358
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 19.8A@10kHz 250V 28.5mm 32mΩ@100Hz 66mm 7500uF 8000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS