ALS80C514QH025
MFR.Part #
ALS80C514QH025
JLCPCB Part #
C1617965
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+105℃ 0.51F 25V 28.7A@10kHz 31.8mm 7mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS