ALS80C432QC350
MFR.Part #
ALS80C432QC350
JLCPCB Part #
C1615267
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+105℃ 15.8A@10kHz 31.8mm 350V 4300uF 49mΩ@100Hz 67mm 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS