ALS80C303MF100
MFR.Part #
ALS80C303MF100
JLCPCB Part #
C3813121
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 105mm 14mΩ@100Hz 24.3A@10kHz 28.5mm 30000uF 66mm 8000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS