ALS80C133NS350
MFR.Part #
ALS80C133NS350
JLCPCB Part #
C1638750
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 13000uF 18mΩ@100Hz 194mm 25.6A@10kHz 31.8mm 350V 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS