ALS80C113MF200
MFR.Part #
ALS80C113MF200
JLCPCB Part #
C6120195
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 11000uF 14.1A@100Hz 200V 28.5mm 30mΩ@100Hz 66mm ±20% Bolt,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS