ALS80A913NT100
MFR.Part #
ALS80A913NT100
JLCPCB Part #
C3812789
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 220mm 29.7A@10kHz 31.8mm 77mm 8mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ 91000uF ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS