ALS80A752QH400
MFR.Part #
ALS80A752QH400
JLCPCB Part #
C1616413
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+105℃ 22.5A@10kHz 26mΩ@100Hz 31.8mm 400V 7500uF 9000hrs@105℃ 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS