ALS80A682QP500
MFR.Part #
ALS80A682QP500
JLCPCB Part #
C1618899
Package
Bolt,D90xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 146mm 26.4A@10kHz 31.8mm 36mΩ@100Hz 500V 6800uF 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS