ALS80A623DE025
MFR.Part #
ALS80A623DE025
JLCPCB Part #
C1611513
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 12.8mm 13.8A@10kHz 25V 25mΩ@100Hz 36mm 6000hrs@105℃ 62000uF 82mm ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS