ALS80A432NJ500
MFR.Part #
ALS80A432NJ500
JLCPCB Part #
C3814161
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+105℃ 115mm 19.4A@10kHz 31.8mm 4300uF 500V 56mΩ@100Hz 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS