ALS80A272MF500
MFR.Part #
ALS80A272MF500
JLCPCB Part #
C1615426
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 18.2A@10kHz 2700uF 28.5mm 500V 66mm 8000hrs@105℃ 81mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS