ALS80A242QC500
MFR.Part #
ALS80A242QC500
JLCPCB Part #
C1616193
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+105℃ 14.9A@10kHz 2400uF 31.8mm 500V 67mm 9000hrs@105℃ 90mm 98mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS