ALS80A223QM200
MFR.Part #
ALS80A223QM200
JLCPCB Part #
C1617262
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 131mm 18mΩ@100Hz 200V 22000uF 25.7A@10kHz 31.8mm 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS