ALS80A184NF040
MFR.Part #
ALS80A184NF040
JLCPCB Part #
C1615125
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 0.18F 105mm 24.8A@10kHz 31.8mm 40V 77mm 9000hrs@105℃ 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS