ALS80A163NF200
MFR.Part #
ALS80A163NF200
JLCPCB Part #
C1615473
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 16000uF 19.9A@10kHz 200V 25mΩ@100Hz 31.8mm 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS