ALS80A162KE400
MFR.Part #
ALS80A162KE400
JLCPCB Part #
C1614272
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 12A@10kHz 1600uF 22.2mm 400V 51mm 7000hrs@105℃ 82mm 92mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS