ALS80A152DE250
MFR.Part #
ALS80A152DE250
JLCPCB Part #
C3813649
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 12.8mm 136mΩ@100Hz 1500uF 250V 36mm 6000hrs@105℃ 82mm 9.2A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS