ALS80A103QW450
MFR.Part #
ALS80A103QW450
JLCPCB Part #
C3814762
Package
Bolt,D90xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 171mm 20mΩ@100Hz 29.8A@10kHz 31.8mm 450V 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS