ALS80A102DF450
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS80A102DF450
JLCPCB Part #
C1613642
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 10.1A@10kHz 1000uF 107mm 12.8mm 157mΩ@100Hz 36mm 450V 6000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS