ALS71U752NP450
MFR.Part #
ALS71U752NP450
JLCPCB Part #
C1617321
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 146mm 20000hrs@85℃ 25.3A@10kHz 31.8mm 31mΩ@100Hz 450V 7500uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS