ALS71U752NJ400
MFR.Part #
ALS71U752NJ400
JLCPCB Part #
C1616651
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+85℃ 115mm 20000hrs@85℃ 23.7A@10kHz 29mΩ@100Hz 31.8mm 400V 7500uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS