ALS71U163NT350
MFR.Part #
ALS71U163NT350
JLCPCB Part #
C1618269
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 16000uF 16mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 220mm 30.3A@10kHz 31.8mm 350V 77mm ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS