ALS71U134NF063
MFR.Part #
ALS71U134NF063
JLCPCB Part #
C3813677
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 0.13F 105mm 20000hrs@85℃ 28.9A@10kHz 31.8mm 63V 77mm 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS