ALS71U133NJ250
MFR.Part #
ALS71U133NJ250
JLCPCB Part #
C1615409
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+85℃ 115mm 13000uF 20000hrs@85℃ 23.9A@10kHz 250V 26mΩ@100Hz 31.8mm 77mm ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS