ALS71P273NT250
MFR.Part #
ALS71P273NT250
JLCPCB Part #
C1619702
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 15mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 220mm 250V 27000uF 30.5A@10kHz 31.8mm 77mm ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS