ALS71P153NT400
MFR.Part #
ALS71P153NT400
JLCPCB Part #
C1618464
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 15000uF 16mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 220mm 30.6A@10kHz 31.8mm 400V 77mm ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS