ALS71H912LM250
MFR.Part #
ALS71H912LM250
JLCPCB Part #
C1615121
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 131mm 19000hrs@85℃ 23.5A@10kHz 250V 28.5mm 31mΩ@100Hz 63.5mm 9100uF ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS