ALS71H822QC250
MFR.Part #
ALS71H822QC250
JLCPCB Part #
C1615117
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 18.1A@10kHz 20000hrs@85℃ 250V 31.8mm 41mΩ@100Hz 67mm 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS