ALS71H822NF350
MFR.Part #
ALS71H822NF350
JLCPCB Part #
C7213361
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 16.6A@100Hz 29mΩ@100Hz 31.8mm 350V 77mm 8200uF ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS