ALS71H562LM350
MFR.Part #
ALS71H562LM350
JLCPCB Part #
C1615933
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 131mm 19000hrs@85℃ 23.5A@10kHz 28.5mm 350V 36mΩ@100Hz 5600uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS