ALS71H514NS040
MFR.Part #
ALS71H514NS040
JLCPCB Part #
C1498914
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 0.51F 194mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 34.9A@10kHz 40V 77mm 7mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS