ALS71H184QM063
MFR.Part #
ALS71H184QM063
JLCPCB Part #
C7072339
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 0.18F 131mm 31.8mm 35.1A@100Hz 63V 7mΩ@100Hz 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS