ALS71H163DE063
MFR.Part #
ALS71H163DE063
JLCPCB Part #
C1612429
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.8mm 14.9A@10kHz 16000uF 31mΩ@100Hz 36mm 63V 82mm ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS