ALS71H133NW350
MFR.Part #
ALS71H133NW350
JLCPCB Part #
C1616496
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 13000uF 169mm 20000hrs@85℃ 20mΩ@100Hz 28.3A@10kHz 31.8mm 350V 77mm ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS