ALS71H133NS400
MFR.Part #
ALS71H133NS400
JLCPCB Part #
C1618555
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 13000uF 18mΩ@100Hz 194mm 20000hrs@85℃ 29.8A@10kHz 31.8mm 400V 77mm ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS