ALS71H102DE400
MFR.Part #
ALS71H102DE400
JLCPCB Part #
C3814115
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10A@10kHz 11000hrs@85℃ 12.8mm 157mΩ@100Hz 36mm 400V 82mm ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS