ALS71C682QP550
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS71C682QP550
JLCPCB Part #
C1618913
Package
Bolt,D90xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 146mm 20000hrs@85℃ 27.1A@10kHz 31.8mm 550V 6800uF 69mΩ@100Hz 90mm ±20% 螺栓,D90xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS