ALS71A914NS025
MFR.Part #
ALS71A914NS025
JLCPCB Part #
C1616220
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 0.91F 194mm 20000hrs@85℃ 25V 31.8mm 34.8A@10kHz 6mΩ@100Hz 77mm ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS