ALS71A912NW450
MFR.Part #
ALS71A912NW450
JLCPCB Part #
C1617094
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 169mm 20000hrs@85℃ 26mΩ@100Hz 27.4A@10kHz 31.8mm 450V 77mm 9100uF ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS