ALS71A912MF250
MFR.Part #
ALS71A912MF250
JLCPCB Part #
C1615035
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 107mm 19000hrs@85℃ 22.7A@10kHz 250V 28.5mm 31mΩ@100Hz 66mm 9100uF ±20% 螺栓,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS