ALS71A681DE500
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS71A681DE500
JLCPCB Part #
C3813852
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.8mm 368mΩ@100Hz 36mm 500V 680uF 7.5A@10kHz 82mm ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS