ALS71A564NT040
MFR.Part #
ALS71A564NT040
JLCPCB Part #
C1618265
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 0.56F 20000hrs@85℃ 220mm 31.8mm 35.3A@10kHz 40V 6mΩ@100Hz 77mm ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS