ALS71A561DE550
MFR.Part #
ALS71A561DE550
JLCPCB Part #
C1614498
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.8mm 36mm 550V 560uF 6A@10kHz 791mΩ@100Hz 82mm ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS