ALS71A333NS200
MFR.Part #
ALS71A333NS200
JLCPCB Part #
C3815371
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 15mΩ@100Hz 194mm 20000hrs@85℃ 200V 29.9A@10kHz 31.8mm 33000uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS