ALS71A303QP200
MFR.Part #
ALS71A303QP200
JLCPCB Part #
C1617316
Package
Bolt,D90xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 146mm 15mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 200V 30000uF 31.8mm 32A@10kHz 90mm ±20% 螺栓,D90xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS