ALS71A303QC100
MFR.Part #
ALS71A303QC100
JLCPCB Part #
C1616608
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 19mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 22.8A@10kHz 30000uF 31.8mm 67mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS