ALS71A203NW250
MFR.Part #
ALS71A203NW250
JLCPCB Part #
C3815893
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 171mm 18mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 20000uF 250V 28.3A@10kHz 31.8mm 77mm ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS