ALS70U163NP250
MFR.Part #
ALS70U163NP250
JLCPCB Part #
C1616589
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 146mm 16000uF 20000hrs@85℃ 22mΩ@100Hz 250V 26.2A@10kHz 31.8mm 77mm ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS